Ośrodek Wypoczynkowy Aspach
FIRST CLASS

Hotel numer 2
Austria
Wybitnie wykwalifikowani specjaliści medyczni
Mały, ekskluzywny resort zapewniający komfort
różnorodna oferta terapii na najwyższym poziomie
Do ofert

OtimaMed - Zdrowy relaks i rewitalizacja na najwyższym poziomie

OptimaMed Revital Resort w Aspach to pierwszorzędny ośrodek spa i zdrowia, idealny na relaksującą przerwę.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
Spokojna okolica
Położenie w centrum
Dla osób starszych
Podróżujący indywidualnie
Tylko osoby dorosłe
Strefa wellness
W otoczeniu zieleni

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Czysty relaks

1 Noc, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 535 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Aspach szczegółowo

Twój hotel spa i zdrowia

W pobliżu granicy z Niemcami, w spokojnej, naturalnej okolicy, znajduje się najbardziej doświadczone i wiodące centrum kompetencji zdrowotnych w Austrii, Optima Med Revital Resort, urządzone w stylowym domu z atmosferą sprzyjającą relaksowi. Resort jest wolny od elektrosmogu i geopatycznych stref zakłóceń, co czyni go idealnym miejscem na zdrową przerwę od codzienności. Revital Resort znajduje się tylko ok. 300 m od centrum Aspach.

Położenie i okolica

Uzdrowisko Aspach ze swoim spokojnym położeniem oferuje idealne warunki dla osób szukających wypoczynku. Wokół ośrodka z centrum rehabilitacji przebiega 150 km długości 4-Sonnen Vitalpacours, który zachęca do nordic walking, biegania lub wędrówek. Vitalparcours oferuje, z dala od zgiełku i zamieszania, 23 różne trasy o różnych długościach i różnicach wysokości.

Wyżywienie

W przytulnej restauracji z ogrodem zimowym szef kuchni rozpieszcza gości międzynarodową kuchnią pełną życia, która wyróżnia się regionalnością, świeżością i sezonowością. Przytulna atmosfera kawiarni w ośrodku zaprasza na marzycielską melangę rano lub pobudzające espresso po południu. Kawiarnia oferuje również szeroki wybór kompozycji herbat i kaw, a także domowe ciasta i torty bez dodatków chemicznych, przygotowane w własnej cukierni.

Obszar spa i wellness

1.000 m² obszaru spa z zewnętrznym basenem (podgrzewanym), strefą saun i pokojami relaksacyjnymi, a także leżanką do głębokiego relaksu Alphasphere, zaprasza do głębokiego relaksu i spowolnienia tempa życia. Od wtorku do czwartku doświadczony zespół oferuje szeroką gamę masaży i zabiegów kosmetycznych (za dodatkową opłatą, płatne na miejscu).

Centrum Rehabilitacji OtimaMed

Liczne specjalnie wyposażone sale treningowe i fitness są dostępne dla wszystkich gości podczas pobytu. Centrum specjalizuje się w skoliozie. Oferuje również szeroką gamę najnowocześniejszych programów diagnostycznych i terapeutycznych, a także wsparcie dietetyczne i psychologiczne. Oprócz klasycznej fizjoterapii i masaży, oferowane są liczne dodatkowe terapie, takie jak elektroterapia, masaż leczniczy, terapia rytmiczna Matrix, paczki, drenaże limfatyczne, terapia ACP (biologiczna, autologiczna alternatywa dla leczenia urazów sportowych), terapie według Schroth, osteopatia i kosmetyka medyczna. Inne obszary kompetencji to terapie dna miednicy i ergoterapia.

Czas wolny

Otoczenie Aspach jest idealne do długich wędrówek pieszych lub przejażdżek rowerowych. Ciesz się naturą wokół hotelu. Ponadto hotel oferuje bibliotekę i pachnący pokój sosnowy na przytulne i relaksujące chwile.
W Wildenau (ok. 4 km) znajduje się jezioro do kąpieli oraz zamek. W Aspach znajdziesz także muzeum sztuki Daringer.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Hotel oferuje 18 przytulnych i nowoczesnych pokoi oraz apartamentów, każdy z balkonem lub tarasem. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, oddzielne WC, wannę, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów, sejf, szlafrok, biurko, sofę i telefon.

 • Pok. 2 os. Superior

   ca. 35 qm
  +7 więcej
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os.=Pok. 2 os. Superior

   ca. 35 qm
  +7 więcej
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os.

   ca. 20 qm
  +7 więcej
  więcej szczegółów
 • Vitalis Suite

   ca. 40 qm
  +7 więcej
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Ośrodek Wypoczynkowy Aspach
Austria, Górna Austria, Aspach
Linz Hörsching Airport (LNZ)
ok. 78km / 64min
Salzburg Airport (SZG)
ok. 61km / 69min
Dworzec kolejowy Simbach(Inn)
ok. 29km / 32min

Podobne hotele

Hotele w okolicy