Hotel Schwarzschmied
S

Włochy · Południowy Tyrol ·
Hotel numer 1
Południowy Tyrol
5.0 / 5.0 Znakomity
26 recenzje
100% Rekomendacja
Szeroka oferta dla miłośników jogi i spa
Skupienie na zrównoważonej turystyce i miłości do detalu
Cudownie spokojna lokalizacja w południowotyrolskim Lana
Do ofert

Całkowite odprężenie z jogą, wędrówkami i spa

Hotel z jogą i spa, położony w przepięknym Południowym Tyrolu, jest laureatem German Design Award 2019. Stanowi idealny punkt wyjściowy do wędrówek pieszych i jazdy na rowerze.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
Spokojna okolica
Hotel ekologiczny
Podróżujący indywidualnie
Strefa wellness
W otoczeniu zieleni
Centrum spa i wellness
Sauna

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Całkowite odprężenie

3 Noce, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 1 570 zł

Joga i wędrówki

4 Noce, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 2 298 zł

Retreat Jogi Wolności Wewnętrznej z Sophią Thorą - Podróż Grupowa

3 Noce, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 2 574 zł

Pozwól sobie na luksus! Retreat Jogi z Bärbel Miessner - Podróż Grupowa

3 Noce, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 2 872 zł

Lekka joga

5 Nocy, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 2 957 zł

Przytul swoje 10 ciał! Retreat Jogi z Borisem Plücken - Podróż Grupowa

7 Nocy, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 4 979 zł

Hotel Schwarzschmied szczegółowo

Twój hotel z jogą i spa

W południowotyrolskiej społeczności sadowniczej Lana, otoczona winnicami i bujną zielenią, znajduje się rodzinny Hotel Schwarzschmied. Z szeroką ofertą jogi i spa zabierze Cię w podróż do wnętrza siebie, tworząc przestrzeń dla ciała, ducha i emocji. Hotel zachwyca autentycznością, dbałością o szczegóły, silną świadomością ekologiczną i przynosi naturę do środka dzięki swoim wielkim oknom. Artystycznie zaprojektowane wnętrza zapraszają do relaksu i wewnętrznej równowagi. Obiekt składa się z 3 części: głównego budynku, skrzydła ogrodowego z ogrodem i bezpośrednim dostępem do spa oraz rezydencji w oddzielnym budynku. Doświadcz holistycznego doświadczenia wakacyjnego, które pozwoli Ci cieszyć się życiem w pełni.

Położenie i okolica

Gmina uprawy owoców Lana w Południowym Tyrolu, otoczona bujnymi sadami i winnicami, znajduje się zaledwie ok. 10 km od Merano i ok. 20 km od stolicy Południowego Tyrolu, Bolzano. Stacja kolejowa Lana jest dostępna w odległości około 2 km.

Wyżywienie

Zespół kucharski tworzy wyśmienite dania z regionalnych i sezonowych produktów, w tym również wegańskie, wegetariańskie, bezlaktozowe i bezglutenowe. Bufet śniadaniowy z ekologicznymi croissantami od piekarza i domowym chlebem. Półpełne wyżywienie obejmuje 4-daniowe menu z wysokiej jakości produktami od rolników z okolicy i z alpejskich pastwisk oraz rybami z włoskich wód. Lunch jest możliwy po południu za dodatkową opłatą. Bar i salon Schwarzschmied oferuje różnorodne domowe i regionalne napoje oraz koktajle.

Wellness & Spa

Balance-SPA oferuje przez cały rok podgrzewane baseny wewnętrzne i zewnętrzne z witalizowaną wodą Grander, saunę bio (ok. 65°C) oraz fińską saunę zewnętrzną (ok. 90°C). Goście mogą zrelaksować się w łaźni parowej lub odpocząć w pomieszczeniach wypoczynkowych i cieszyć się orzeźwiającymi napojami w barze z ekologiczną herbatą. Doświadcz różnorodnych masaży i zabiegów kosmetycznych, w tym zabiegów na twarz z wysokiej jakości produktami od Susanne Kaufmann™ oraz masaży takich jak energetyczny masaż pleców Dorn-Breuss, Shiatsu i zabiegi detoksykacyjne.

Joga

Wewnątrz, na zewnątrz, joga - „Chcemy zabrać Cię w podróż do Schwarzschmied, do siebie. U nas znajdziesz przestrzeń dla swojej wewnętrznej równowagi i odnajdziesz relaks w napięciu.“

Pogłębiaj swoją praktykę jogi podczas pobytu w Schwarzschmied lub poznaj jogę od nowa. Jako jeden z kluczowych elementów harmonii ciała i duszy, w Schwarzschmied regularna praktyka jogi jest na porządku dziennym. Codziennie (od poniedziałku do soboty) oferowane są zajęcia jogi (np. poranna joga, Vinyasa, Sivananda, Hatha, Detox, Asthanga, trening powięziowy itp.), możliwe są także prywatne lekcje za dodatkową opłatą. Różne grupowe rekolekcje jogi odbywają się w ustalonych terminach.

Czas wolny

Hotel oferuje wypożyczalnię rowerów oraz rowerów elektrycznych (ok. 40 €/dzień) na wycieczki do Merano lub Bolzano. Sala fitness oferuje inspirujący widok na przylegający winnicę, podczas gdy zewnętrzny ogród do odpoczynku i czytelnia zapraszają do relaksu. Dla miłośników natury dostępnych jest wiele szlaków turystycznych, w tym trasy do malowniczego Ultental na obrzeżach Parku Narodowego Stelvio. Dodatkowo nasi goście otrzymują 20% zniżki na Greenfee na wszystkich polach golfowych w Południowym Tyrolu.

Instruktorzy jogi

Nadine Bauer „Moja mata do jogi jest dla mnie jak mała wyspa, gdzie codzienność i świat na chwilę przestają mieć znaczenie. Od 20 lat praktykuję jogę i jestem bardzo związana ze stylem Vinyasa. Ale również Yin Yoga, Restorative Yoga i Yoga Nidra są stałym elementem mojej praktyki i nauczania. Na macie, jak i w życiu codziennym, niezwykle ważne jest znalezienie równowagi między aktywnością a pasywnością - siłą a spokojem.”

Magdalena Tauber jest instruktorką jogi, medyczną masażystką i mamą małego promyczka. Jej droga jogi zaczęła się w 2008 roku. W Indiach ukończyła swoje pierwsze szkolenie nauczycielskie, a potem uczestniczyła w wielu kursach doszkalających w różnych stylach jogi u międzynarodowych nauczycieli i autorów książek, takich jak Karin Furtmeier i Diana Sans. W 2018 roku Magdalena poznała tradycję Tantry-Jogi i od pierwszej chwili była zafascynowana tym wolnym i afirmującym życie, subtelnie duchowym, a jednocześnie praktycznym światopoglądem. Piękno tego konceptu, który jest stosowany zarówno na macie, jak i poza nią, w życiu codziennym, polega na tym, że jest on doświadczalny. „Cieszę się, że mogę podzielić się z Tobą uczuciem żywotności, miłości i połączenia z życiem.”

Cathrin Niehus pracuje jako coach dla biznesu i równowagi, a także jako instruktorka jogi i ekspertka od uważności. Jej głębokie zainteresowanie funkcjonowaniem umysłu i przyczynami stresu doprowadziło ją do szkoleń z jogi, medytacji, studiów z psychologii buddyjskiej oraz do dyplomu z wartościowego, systemowego coachingu. Cathrin założyła swoją firmę Mindfulness - Real Good Stuff i dzieli się na rekolekcjach, w coachingu, na wykładach i warsztatach swoją pasją do świadomego życia w równowadze. Bo: „Nie zawsze możemy wybrać, jakie sytuacje się zdarzają, ale możemy zmienić naszą perspektywę na rzeczy i sposób, w jaki reagujemy na nowe okoliczności.”

Sophia Thora uważa jogę - we wszystkich jej różnych aspektach - oraz różne narzędzia rozwoju osobistego za swój kompas do zdrowego i zrównoważonego życia. Pasją tej urodzonej w Monachium jest eksperymentowanie z różnymi narzędziami rozwoju osobistego, duchowości i jogi na swojej własnej drodze oraz dzielenie się nimi z innymi.

Stine Lethan Duńczycy, instruktorka jogi, life coach, tancerka, podróżniczka, matka. Z 18-letnim doświadczeniem w nauczaniu i tłem jako profesjonalna tancerka współczesna, wprowadza holistyczne i terapeutyczne podejście do swojej nauczania jogi. Joga Embodiment łączy Vinyasa z naciskiem na zjednoczenie ciała, serca, umysłu i duszy przez oddech. Stine mieszkała 25 lat w Berlinie, ukończyła szkolenia z jogi Vinyasa Flow i uzyskała tytuł magistra w Anusara Yoga. Nauczała przez 16 lat w @spirityogaberlin i była mentorką w szkoleniach jogi. Zainspirowana długimi pobytami w Indiach i zanurzeniami w jogę, taniec, psychologię i sztukę, Stine dzieli się swoją mądrością i wiedzą. Jej styl nauczania charakteryzuje się podejściem skoncentrowanym na sercu, które prowadzi ludzi do świecenia własnym światłem. Wewnętrzne powołanie Stine to widzieć, wspierać i prowadzić ludzi, aby mogli żyć spełnionym i prawdziwym życiem.

Bärbel Miessner praktykuje jogę od 1999 roku. W latach 2007/2008 ukończyła 800-godzinne szkolenie nauczycielskie z jogi w Jivamukti Yoga New York (Sharon Gannon i David Life) i Jivamukti Yoga München (Antje Schäfer). Następnie uczestniczyła w kursach doszkalających z Yin Yoga i Yoga Nidra (Josh Summers, Joe Barnett, PYG), a także w szkoleniach z terapii jogi Svastha u dr. Güntera Niessena. Latem 2017 Bärbel ukończyła szkolenie nauczycielskie z YogAlign u Michaelle Edwards. Dla początkujących joginów Bärbel zaleca wcześniejsze uczestnictwo w kursie dla początkujących w najbliższym studio jogi. Dla wymagających pozycji zawsze nauczane są warianty. Kto chce poznać Bärbel wcześniej, znajdzie jej od 2010 roku z miłością produkowane filmy z jogą do wspólnego ćwiczenia na yogamour.de

Boris Plücken jest zaawansowanym certyfikowanym nauczycielem Jivamukti Yoga, nauczycielem Yin Yoga i Kundalini Yoga. Ukończył liczne szkolenia w Ameryce i Europie u międzynarodowych nauczycieli jogi, a także w Thai Yoga Massage & Craniosacral Therapy. Mieszka i uczy w Berlinie, jest prowadzącym szkolenia z Yin Yoga i prowadzi warsztaty i rekolekcje w Niemczech i Europie. Obecnie Boris jest również w trakcie szkolenia na przewodnika górskiego w Południowym Tyrolu. W jego klasach jogi chodzi o to, aby naturalnie uwalniać energie z naszego wnętrza i jednocześnie móc się zrelaksować. Humor jest przy tym bardzo pomocny. Klasy łączą pewne wyzwanie i delikatność jednocześnie. Boris chętnie śpiewa mantry z harmonium. "Jeśli możemy akceptować pytania w sobie z miłością, wtedy możemy stopniowo żyć w odpowiedziach."

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

68 stylowo urządzone pokoje wyposażone w prysznic/WC, balkon, telewizor, sejf, szlafrok, matę do jogi, Wi-Fi są dostępne. Pokoje dwuosobowe standardowe B (ok. 20 m²) znajdują się w rezydencji (budynek pomocniczy). Pokoje Garden (ok. 36 m²) znajdują się w skrzydle ogrodowym i mają balkon od strony południowej oraz podłogi z dębowego drewna. Każdy pokój wyposażony jest w małą bibliotekę lokalnych artystów i ręcznie tkany dywan. Łazienki są częściowo otwarte, a częściowo zamknięte. Apartamenty Junior (ok. 45 m²) znajdują się w głównym budynku i oferują balkon od strony wschodniej, niektóre z nich wyposażone są dodatkowo w wannę, Marshall Music Box oraz dzieła sztuki lokalnych artystów. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do pojedynczego użytku.

 • Standard B Pok. 1 os.=Pok. 2 os.

   ca. 21 qm
  więcej szczegółów
 • Standard B Pok. 2 os.

   ca. 21 qm
  więcej szczegółów
 • Garden Room Pok. 1 os.=Pok. 2 os.

   ca. 36 qm
  więcej szczegółów
 • Garden Room Pok. 2 os.

   ca. 36 qm
  więcej szczegółów
 • Junior Suite

   ca. 48 qm
  więcej szczegółów

Nasze usługi dodatkowe

 • Grupowa joga

  więcej szczegółów
 • Joga Indywidualna

  więcej szczegółów

Oceny klientów odnośnie Hotel Schwarzschmied

26 zweryfikowane opinie przez podróżnychTylko klienci, którzy podróżowali z nami, mogą zostawić recenzję

5.0 Znakomity  

100% poleca hotel innym

5.0
Hotel
4.9
Serwis
4.9
Aplikacje
4.9
Wyżywienie
4.8
Strefa spa
 • "profesjonalni trenerzy"
 • "wspaniała strefa spa"
 • "ekskluzywna kuchnia"
 • "piękne pokoje"
 • "uprzejmy personel"
 • "relaksująca atmosfera"
 • "centralna lokalizacja"
 • "czystość"
 • "zróżnicowane wyżywienie"
 • "komfortowe zabiegi"
26 Wyniki
Super

Sibylle E.

maj 2024

podróżujący indywidualnie | 1 - 3 dni

Doskonały

Fantastyczny hotel i super relaks, wrócimy!

Klaus W.

kwiecień 2024

jako para | od 60 do 69 lat | 4 - 8 dni

Super przyjazna obsługa, dobra, zrelaksowana atmosfera

Odpowiednie miejsce na wspaniały wypoczynek

Silvia L.

kwiecień 2024

z przyjaciółmi | od 50 do 59 lat | 4 - 8 dni

Lokalizacja hotelu genialna jedzenie, zwłaszcza śniadanie w formie bufetu spektakularne personel bardzo miły instalacje świetne i zabiegi niesamowite. joga jest profesjonalna

To było bardzo relaksujące 😊

Simone W.

marzec 2024

podróżujący indywidualnie | od 50 do 59 lat | 1 - 3 dni

Świetna atmosfera Super jedzenie Super ładne pokoje Bardzo miły i uprzejmy personel Dobre sesje jogi

Bardzo relaksująca i niesamowicie dobra kuchnia

Andrea G.

grudzień 2023

jako para | od 60 do 69 lat | 4 - 8 dni

Bardzo miła atmosfera. Niezwykle przyjazny personel i świetna kuchnia.

Lokalizacja

Hotel Schwarzschmied
Włochy, Południowy Tyrol,
Innsbruck Airport (INN)
ok. 149km / 112min
Verona Villafranca Airport (VRN)
ok. 170km / 112min

Podobne hotele

Hotele w okolicy

 • od 7 noclegów
  6 085 zł
  Alphotel Stocker
  Alphotel Stocker
  S
  Włochy · Południowy Tyrol ·
  Post według Buchingera 7 nocy
  Znakomity
  4,7
  /5
 • od 2 noclegów
  1 813 zł
  - 10%
  Lefay Resort & Spa Dolomiti
  Lefay Resort & Spa Dolomiti
  +
  Włochy · Południowy Tyrol · Pinzolo
  Relaks w górach
 • od 2 noclegów
  1 064 zł
  Post Seefeld Hotel & Spa
  Post Seefeld Hotel & Spa
  Austria · Tyrol · Seefeld
  Czyste spa
 • od 5 noclegów
  10 532 zł
  Engel Ayurpura
  Engel Ayurpura
  FIRST CLASS
  Włochy · Południowy Tyrol · Welschnofen
  Ajurweda Rasayana
 • od 3 noclegów
  2 481 zł
  ADLER Spa Resort BALANCE
  ADLER Spa Resort BALANCE
  Włochy · Południowy Tyrol · St. Ulrich
  Przerwa w Dolomitach 3 noce
 • od 4 noclegów
  1 813 zł
  - 25%
  Hotel Steger-Dellai
  Hotel Steger-Dellai
  Włochy · Południowy Tyrol · Alpe di Siusi
  Spa na Seiser Alm
 • od 3 noclegów
  2 426 zł
  Vegan Hotel LA VIMEA
  Vegan Hotel LA VIMEA
  Włochy · Południowy Tyrol ·
  Czysto i prosto
  Znakomity
  4,8
  /5
 • od 5 noclegów
  16 004 zł
  Palace Merano
  Palace Merano
  Włochy · Południowy Tyrol · Merano
  Relaks i równowaga