Avinya Ayurveda Bentota by Aida
COMFORT

Sri Lanka · Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka · Bentota
W pobliżu rzeki Bentota
Tylko dla dorosłych od 16 roku życia
Lekarz ajurwedy z ponad 15-letnim doświadczeniem
Do ofert

Ajurweda między rzeką a morzem

Elegancki butikowy resort ajurwedyjski pełen uroku, klasy architektonicznej i doświadczenia nabywanego przez ponad 15 lat. Lokalizacja również przekonuje: w sercu Bentoty, 5 minut od pięknego Bentota River oraz około 5 minut od najbliższej plaży. Ciesz się holistyczną ajurwedą, atmosferycznymi rejsami po rzece lub ponadczasowym spokojem przy basenie.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
Nad morzem
Tylko osoby dorosłe
Lekarz ajurwedyjski
Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
24 godzinna opieka lekarza ajurwedyjskiego
Joga
Program rekreacyjny

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 2 936 zł

Avinya Ayurveda Bentota by Aida szczegółowo

Twoje ajurwedyjskie resort

Stylowy resort Avinya Ayurveda położony jest w tętniącym życiem nadmorskim miasteczku Bentota na południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, w tropikalnym ogrodzie, oddzielonym od piaszczystej plaży Bentota (ok. 8 minut spacerem) jedynie przez nadmorską drogę i linię kolejową. Butikowy resort łączy w sobie stylowe otoczenie z wygodą i specjalizuje się w ajurwedzie, starożytnej filozofii leczenia. Pawilony na różnych poziomach, połączone otwartymi korytarzami, małe patio i ogrody kamienne. Ogród z leżakami do odpoczynku po zabiegach oraz basen z jacuzzi na płytkim końcu, tworzą oazę spokoju mimo bliskości do tętniącego życiem miasteczka.

Położenie i okolica

Resort ajurwedyjski znajduje się w Bentota, Sri Lanka. Bentota jest również punktem wyjścia do południowej prowincji Sri Lanki, regionu, w którym pielęgnowane są liczne lokalne tradycje i zwyczaje. Resort znajduje się zaledwie 1,5 godziny jazdy od lotniska w Kolombo, blisko rzeki Bentota, tylko 5 minut od plaży.

Wyżywienie

W otwartej restauracji ajurwedyjskiej przy basenie czekają na Ciebie świeże posiłki ajurwedyjskie dostosowane do Doshas (wegetariańskie) w formie bufetu. Podczas cotygodniowych kursów gotowania możesz dowiedzieć się więcej o składnikach i przygotowaniu różnorodnych potraw ajurwedyjskich, na życzenie otrzymasz również zalecenia, jak włączyć zdrowe odżywianie do codziennego życia. W publicznej restauracji „Aida” po drugiej stronie ulicy mogą spożywać posiłki goście kąpielowi oraz, na życzenie, osoby towarzyszące.

Centrum Ajurwedy

Przy głównym budynku znajduje się centrum ajurwedy z 3 doświadczonymi lekarzami ajurwedy i kilkoma terapeutami. Centrum obejmuje 2 gabinety konsultacyjne, kilka sal zabiegowych dla ponad 25 różnych zabiegów, ajurwedyjskie ziołowe i parowe łaźnie w ogrodzie oraz ajurwedyjską saunę ziołową „Kutti“, ogrzewaną pachnącymi ziołami i drewnem. Proces produkcji używanej medycyny ziołowej podlega ścisłej kontroli jakości. Joga i medytacja odbywają się albo na zadaszonym tarasie na 1. piętrze, albo z widokiem na rzekę Bentota w ogrodzie bocznego skrzydła.

Czas wolny

Przepiękny ogród wraz z dużym basenem zewnętrznym z jacuzzi, łąka do leżakowania i bar z herbatą zapraszają do odpoczynku. Amfiteatr na świeżym powietrzu, sklep z biżuterią, krawiectwo i cotygodniowa rozrywka wieczorowa (w zależności od oferty) dopełniają ofertę rekreacyjną. Warto również wybrać się na spacery, na przykład na plażę Bentota (ok. 5 min.) lub na rynek, a także na wycieczki do malowniczego Induruwa Beach (ok. 10 minut). Dodatkowe atrakcje, takie jak rejs po rzece Bentota lub wycieczki do Galle, rzeki Maadu, ogrodów Bawa, itp., dostępne są na miejscu za dodatkową opłatą.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Główny budynek z pokojami Deluxe oraz boczne skrzydło po drugiej stronie ulicy przy Bentota River z pokojami Standard są zarezerwowane dla gości ajurwedyjskich i osób im towarzyszących. Wszystkie pokoje wyposażone są w balkon lub taras, prysznic/WC, sejf, indywidualnie regulowaną klimatyzację, wentylator sufitowy, suszarkę do włosów i Wi-Fi. W głównym budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum ajurwedyjskiego, 15 pokoi Deluxe z widokiem na tropikalny ogród. W bocznym skrzydle, 15 pokoi Standard z widokiem na pielgrzymkową górę „Adam's Peak”. Pok. 1 os. są Pok. 2 os. do indywidualnego użytku.

 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Standard

   ca. 20 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Standard

   ca. 20 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Deluxe

   ca. 20 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Deluxe

   ca. 20 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Avinya Ayurveda Bentota by Aida
Sri Lanka, Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka, Bentota
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB)
ok. 13km / 28min

Podobne hotele

Hotele w okolicy